Szukaj na tym blogu

niedziela, 28 lipca 2013

Ujędrniamy biust


Dzięki mokah-blog.blogspot.com mogę zachęcić Wszystkie dziewczyny do
 "bardzo kobiecego wyzwania na  *JĘDRNY BIUST W 30 DNI!!*. W wyzwaniu chodzi o to, aby przez 30 dni codziennie wykonywać 4 ćwiczenia po 15 powtórzeń. Dołączasz się? :) Skopiuj rozpiskę i wklej na swój blog lub wydrukuj. Po każdym treningu odhaczaj kolejny dzień. Możesz zacząć w każdym dniu, to zależy od Ciebie i od czasu jakim dysponujesz.
1. MODLITWAZłóż ręce jak do modlitwy na wysokości biustu.  Mocno dociskaj je do siebie, licząc do 3 ii rozluźniaj. Ćwiczenie powtórz 15 razy.
2. GUMA


Stojąc wyciągnij przed siebie lekko ugięte ręce. Za pomocą sztywnej gumy rozciągaj i powoli ściągaj ręce, nie robiąc przerw między powtórzeniami. Ćwiczenie możesz wykonać również na siedząco. Wykonaj 15 powtórzeń.

3. POMPKI NA STOJĄCO


Stań twarzą do ściany, oprzyj o nią ręce na wysokości ramion. Zginaj i prostuj ramiona, jakbyś robiła pompki. Wykonaj 15 powtórzeń. Możesz skusić się na 2 serie :)

4. KRZYŻ


Stań w lekkim rozkroku, weź w dłonie lekkie hantle 1 kg. Mogą być dwie butelki z wodą 1-litrowe. Wyprostuj ręce i unieś je na wysokość twarzy. Na zmianę dynamicznie krzyżuj i prostuj ręce. Wykonaj 15 powtórzeń."


źródło zdjęć: google.pl 
źródło tekst : mokah-blog.blogspot.com

Ja podejmuję wyzwanie od 01.08.2013 bo dopiero w tym dniu będę mogła zacząć ćwiczyć z mniejszą intensywnością ;) mam na myśli bywanie w Klubie. Myślę, że będą to świetne ćwiczenia wspomagające mój program "Zostań Ambasadorką Tuan Club Sport & SPA"

1 komentarz:

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze, są one dla mnie ważne i budujące:)
Pozdrawiam cieplutko
Wiola